تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

درباره ما

آریانسب > درباره ما

راه پیموده؛ از دیروز تا امروز

“آریانسب” در اواخر دهه هفتاد با توجه به نیاز کشور به حضور فعال در عرصه صنعت و تولید و اشتغال آفرینی پایه ریزی شد و با بهره گیری از دانش مهندسین داخلی و مهندسی معکوس توانست قدم‌های بلندی را در جهت ارتقاء صنعت شیشه و درب های اتوماتیک بردارد.

اجتناب از تولید محصولات بدون کیفیت و فاقد استانداردهای لازم و همچنین ارتباط با مصرف کنندگان ارجمند، سرلوحه منشور اخلاقی و کیفی ماست که در طول این سالها بر حفظ و نگهداری این دو عنصر ارزشمند در برند آریانسب تاکید فراوان شده است.

بیش از دو دهه تجربه

اکنون با دو دهه تجربه، “آریانسب” دیگر فقط عرضه‌کننده‌ی یک محصول و خدمت نیست، بلکه همانگونه که از نامش پیداست، نمادیست از یک برند فاخر و خوش نام که نَسَب از ایران و نژاد متمدن آریایی دارد؛

ما می دانیم که مشتریان امروزی خواهان بهترین کیفیت و البته بهترین قیمت هستند و برای تحقق خواسته های مشتریان با جدیت می کوشیم. کسب گواهینامه های استاندارد ایزو 9001 و ایزو 14001 در کنار تندیس تقدیر در همایش های مطرح کشور بخش از این تلاش مستمر ماست.

چشم انداز ما

چشم انداز ما در این کسب و کار رسیدن به نقطه‌ای است که مشتریان ما را به آن جا رسانده باشند، محصولمان از فناوری قدرت گرفته باشد و با احترام به روی دوستدارانش باز شود. آنچه که “باید” ما را متمایز کند از دیگران “ادب، خوش قولی، سرعت و کیفیت” است که در این صفات خودمان را به 100% میرسانیم.

ماموریت ما

ما شیشه و درب اتوماتیک می‌سازیم؛ نمایی مهم از یک ساختمان، جلوه ای پر اهمیت؛ این کار را می‌کنیم تا هم شما راحت باشید و هم دیگران… آفرینشی جذاب و منحصر به فرد که به ساختمان های شهر روح و جان می‌بخشد و دنیایی از زیبایی و احترام را خلق می‌کند… “ما را در تحقق این ماموریت همراهی کنید”

نامی ماندگار

در وهله اول ایده ورود به عرصه صنعت رو مدیون انسانی شریف، سخت کوش و مجاهدی هستیم که در ابتدای جریان انقلاب اسلامی، مثل همه غیور مردان این سرزمین، دلاورانه راه دفاع از ارزش ها و خاک و ناموس رو انتخاب کرد و تا آخرین لحظه عمر شریفش هدفی جز خدمت به خلق نداشت و در این راه رنج ها و سختی های پرشماری رو متحمل شد. شروع فعالیت صنعتی ایشون در اوایل کار در اندازه ای کوچک ولی با چشم اندازی بزرگ و متعالی راه اندازی شد. ما آنچه که هستیم و آنچه که در آینده باشیم، بعد از خداوند متعال، مدیون تلاش های پرشور و بی وقفه پدر عزیزمان، مرحوم جانباز سرافراز “حاج حسینعلی عبداللهی” هستیم.

در مسیر صعود

فعالیت ما در زمینه صنایع فلزی و آلومینیوم از سال 1379 شروع شد و در سال 1382 به حوزه درب های اتوماتیک بسط و گسترش یافت و امروز مفتخریم که با دو دهه تجربه، در خدمت شما هستیم. خوشحالیم که تا به امروز سهم زیادی در ساخت و توسعه بیمارستان های کشور داشته ایم. مفتخریم که در اکثر ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و گردشگری در سراسر کشور محصولاتمان مشغول به خدمت رسانی به مردم هستند، خرسندیم که در راستای ارتقاء سطح رفاه مردم عزیزمان، به سهم خودمان موثر بوده ایم و کارنامه فعالیت های ما در این صنعت، سند افتخاریست که برای حفظ و ارتقاء بیش از پیش آن، با قدرت و جدیت در کنار شما هستیم.

0

تعداد کارکنان

0

پروژه های در دست اجرا

0

تعداد پروژه‌های اجرا شده

0

رضایتمندی مشتریان (%)

خستگی ناپذیر در مسیر

عطش ما برای مهارت آموزی و دانش پژوهی در زمینه تولید و اجرای انواع درب های اتوماتیک، پایانی ندارد و برای فتح قله های تکنولوژی تا رسیدن به بالاترین سطح از کیفیت و کارآیی و خدمت به مشتریان عزیزمان لحظه ای توقف نخواهیم کرد.

در دنیای بزرگ تبلیغات، بهترین و کارآمدترین تبلیغ را در رضایتمندی مشتریانمان میدانیم و آن لحظه ای که ما را مفتخر فرمودید و به دیگران معرفی کردید، بهترین و زیباترین حس را به ما منتقل نمودید و ما قدردان این محبت شما هستیم و برای جبرانش آماده ایم.

… و امّا صحبت در مورد ما کافی است_ بیایید با هم در مورد شما صحبت کنیم

صمیمانه دوست داریم که ساعت ها پای حرف شما بنشینیم و شما از خودتان برای ما بگویید…

اینکه دقیقا به چیزی نیاز دارید و چه خدمتی میتواند به بهترین شکل نیاز شما را تامین کند.

اینکه دغدغه های شما چیست و ما چطور می توانیم این نگرانی ها را برطرف کنیم.

اینکه هزینه کمتری را بپردازید ولی در عوض بهترین کالا را به دست بیاورید.

ما منتظر شماییم و از صمیم قلب تقاضا داریم با ما راحت باشید و تمام آن چیزی که ممکن است ذهن شما را برای یک خرید مشغول به خود کرده باشد، با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می دهیم که برای ما اولویت اول و اصلی شما هستید و خواسته های تان و منافع تان