درب اتوماتیک زاویه ای
چکیده مطلب

این مدل از درب اتوماتیک در محل هایی کاربرد دارد که پخی و زاویه در ناحیه ورودی به ساختمان وجود دارد و لازم است که از هر جهتی که افراد به سمت ورودی نزدیک می‌شوند، درب باز و بسته شود و بنا داریم درب را در قسمت پخی نصب کنیم. در این صورت اگر نصب در قسمت پخِ ساختمان، از نظر معماری و مهندسی منعی ندارد، در این مطلب بررسی می کنیم درب اتوماتیک زاویه ای چه عملکردی خواهد داشت.

درب اتوماتیک زاویه ای که به آن مدل کنجی یا منشوری (Prismatic) هم گفته میشود، در محل هایی که پخی و زاویه در منطقه ورودی به ساختمان وجود دارد به کار برده میشود. ساختار این مدل خطی بوده و مطابق درب اتوماتیک کشویی عمل میکند و درب از وسط به طرفین زاویه حرکت می کند.

درب اتوماتیک زاویه ای، عملکردش مشابه درب اتوماتیک کشویی است ولی نسبت به سیستم کشویی قیمت بالاتری دارد و علتش هم این است که در حقیقت از دو سیستم مجزا و به هم متصل تشکیل میشود و این یعنی؛ دو تا موتور، دو تا مرکز فرمان، دو تا سنسور حرکتی، دو ست مکانیکی و خلاصه به غیر از سازه فریم و شیشه، مابقی اجزاء تعدادشان دو برابر میشود و طبیعی است که قیمت افزایش پیدا کند ولی در مقابل زیبایی چشم نواز و کارکرد بی نظیری را در اجرا به نمایش میگذارد و واقعا در نوع خودش بی نظیر و بی همتاست.

در اتوماتیک زاویه ای

درب اتوماتیک منشوری را می توانیم بسته به موقعیت و معماری ساختمان، در دو حالت تولید و اجرا کنیم:

1. زوایه به داخل

درب زاویه ای به داخل

 

2. زاویه به بیرون

در برقی زاویه ای به بیرون

در نتیجه …

همانطور که دیدیم درب اتوماتیک زاویه ای یا منشوری (Prismatic)، یکی از درب های اتوماتیک شیشه ای بسیار زیباست که قابل نصب در محل هایی است که پخی یا کنج در آن وجود دارد و درب از نقطه مرکزی زاویه به سمت طرفین باز و بسته می شود و این شکل باز شدن، به آن قابلیت سازگاری بی نظیر با معماری ساختمان های مدرن را می دهد.

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش این محصول با کارشناسان ما از طریق شماره 40333959- 021 داخلی 102 تماس بگیرید.

قیمت گذاری این محصول بر اساس عرض و ارتفاع دهانه است که مشخص می نماید چه مقدار نیاز به فریم آلومینیومی دارد و چه متراژی نیاز به شیشه است و همچنین مشخصات کمّی و کیفی موتور، برد الکترونیکی و سنسورها و سایر اجزای مکانیکی و الکترومکانیکی نیز در محاسبه قیمت نهایی موثر است. اطمینان داشته باشید که ما مقرون به صرفه ترین قیمت را برایتان محاسبه خواهیم کرد.

شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما، تقاضای بازدید فنی رایگان را داشته باشید و یا اینکه ابعاد دقیق و یا حتی حدودی محل مورد نظر را اعلام کنید و در ادامه همکاران ما متناسب با مشخصات محل و دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما، نقشه کار را تهیه خواهند کرد و در صورت تایید، نسبت به صدور فاکتور و تنظیم قرارداد اقدام خواهد شد و در نهایت تولید آن آغاز و پس از اتمام فرآیند تولید، در زمان تعیین شده در محل شما نصب و راه اندازی می گردد.