درب اتوماتیک اضطراری
چکیده مطلب

درب اتوماتیک اضطراری یا Break out عملکردی شبیه درب های کشویی دارد، با این تفاوت که در شرایط اضطراری مثل حمل بار حجیم و خطرات احتمالی مثل زلزله، حریق و … این قابلیت را دارد که فضای درب به طور کامل باز می شود و تردد از محل را راحت تر و حمل بار را آسان تر می کند. برای اینکه با کارآیی این مدل از درب اتوماتیک بیشتر آشنا شوید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

درب اتوماتیک اضطراری یا Break out چیست؟

درب اتوماتیک اضطراری یا اورژانسی یا به اصطلاح Break out، مدلی دیگر از انواع درب اتوماتیک می‌باشد و عملکردی شبیه درب اتوماتیک کشویی دارد، با این تفاوت که بر حسب ضرورت هایی مثل حمل کالای حجیم و یا بروز مسائل اضطراری و خطرات احتمالی مثل زلزله، حریق و … این قابلیت را دارد که لنگه های ثابت و متحرک به جای حرکت خطی، روی لولای طراحی شده باز بشوند و در طرفین درب، روی هم قرار بگیرند تا درب به طور کامل باز گردد و تردد به هر مقدار از کل عرض دهانه انجام شود.

درب اتوماتیک اضطراری یا Break out

کاربرد درب اتوماتیک اضطراری

اگر شما برای محلی قصد نصب کردن درب اتوماتیک دارید ولی با محدودیت هایی مواجه هستید و باید گاهی وقت‌ها حتما تمام دهانه به طور کامل باز بشود، ما حتما درب اتوماتیک اضطراری را به شما پیشنهاد می کنیم، چون بهترین راهکار لازم را برای شما فراهم می کند.

به عنوان مثال، یک نمایشگاه اتومبیل را در نظر بگیرید، که یک دهانه ورودی بیشتر ندارد و هم افراد باید از اون مسیر تردد کنند و هم اتومبیل ها را باید از همان مسیر وارد و خارج کنند، در این شرایط چه راهکاری بهتر از اجرای درب اتوماتیک اضطراری میشود پیشنهاد کرد.

 

در واقع می توان گفت، این مدل درب، بهترین نوع درب اتوماتیک برای مکان هایی مثل نمایشگاه های اتومبیل به حساب می آید.

درب اتوماتیک شیشه ای اضطراری نمایشگاه ماشین

درب برقی اضطراری به دلیل استفاده از مکانیک منحصر به فرد و خاص خودش، در مقایسه با درب اتوماتیک کشویی قیمت بیشتری دارد، پس اگر ضرورت ندارد و امکان استفاده از فضای بازشوی مدل کشویی فراهم می باشد، بهتر است هزینه اضافی نکنید، مگر اینکه هزینه برایتان مهم نباشد که در این صورت در انتخاب درب اتوماتیک اضطراری شک نکنید، چون انتخاب فوق العاده ای است.

درب اتوماتیک break out

محدودیت درب اتوماتیک اضطراری

یک نکته مهم در انتخاب درب اتوماتیک Break out، محدودیت در عرض و ارتفاع است، به این مفهوم که درب اضطراری را در ارتفاع نهایتا 240 سانتیمتر و در عرض نهایتا تا 300 سانتیمتر قابل تولید و اجرا می باشد.

ما میتوانیم درب اضطراری یا Break out را به صورت درب اتوماتیک تلسکوپی هم اجرا کنیم. یعنی درب به لحاظ ساختار حرکتی مثل سیستم تلسکوپی عمل می کند و در مواقع اضطراری لنگه های متحرک و ثابت، از یک طرف و یا دو طرف روی هم جمع میشوند و دهانه به طور کامل باز میشود.

در برقی تلسکوپی اضطراری

قیمت درب اتوماتیک بریک اوت

قیمت گذاری درب اتوماتیک اضطراری بر اساس عرض و ارتفاع دهانه است که مشخص می نماید چه مقدار نیاز به فریم آلومینیومی دارد و چه متراژی نیاز به شیشه است و همچنین مشخصات کمّی و کیفی موتور، برد الکترونیکی و سنسورها و سایر اجزای مکانیکی و الکترومکانیکی نیز در محاسبه قیمت نهایی موثر است. به شما اطمینان می دهیم که مقرون به صرفه ترین قیمت را برایتان محاسبه خواهیم کرد.

خرید درب اتوماتیک اضطراری از آریانسب

شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما، تقاضای بازدید فنی رایگان را داشته باشید و یا اینکه ابعاد دقیق و یا حتی حدودی محل مورد نظر را اعلام کنید و در ادامه همکاران ما متناسب با مشخصات محل و دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما، نقشه کار را تهیه خواهند کرد و در صورت تایید، نسبت به صدور فاکتور و تنظیم قرارداد اقدام خواهد شد و در نهایت تولید درب برقی بریک اوت آغاز و پس از اتمام فرآیند تولید، در سریع ترین زمان ممکن، در محل شما نصب و راه اندازی می گردد.

در نتیجه …

همانطور که دیدیم درب اتوماتیک اضطراری یا بریک اوت، یکی از درب های شیشه ای بسیار کارآمد است که در نگاه اول، ظاهری شبیه به درب اتوماتیک کشویی دارد ولی درست در زمانی که عبور یک کالای حجیم از داخل درب، غیر ممکن به نظر می رسد، می شود با باز کردن همزمان لنگه های متحرک و ثابت درب، یک فضای باز فوق العاده در قسمت ورودی ایجاد کرد و کالای بزرگ را از داخل درب عبور داد. البته کاربرد این درب را در زمان اتفاقات غیر منتظره و خطرناکی مثل زلزله و حریق هم دست کم نگیریم، چون با باز شدن کامل درب، امکان فرار و خروج افراد از ساختمان بسیار آسان خواهد بود.

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش این محصول با کارشناسان ما از طریق شماره 40333959- 021 داخلی 102 تماس بگیرید.