بالکن شیشه‌ای تاشو
چکیده مطلب

بالکن شیشه‌ای تاشو، نوعی از بالکن شیشه ای به عنوان دریچه‌ای برای ارتباط با محیط بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی و با فشار اندک دست، باز و بسته می‌شود و این قابلیت علاوه بر زیبایی بخشی بی‌نظیر به محیط داخلی و بیرونی ساختمان، فرصت استفاده از هوای دلپذیر بیرون را برای ما فراهم کرده و با استحکامی که دارد، امنیت ساختمان را نیز در سطح قابل قبولی تقویت می‌نماید. استفاده از این نوع بالکن شیشه ای مستلزم شناخت بیشتر از آن است و ما در مطلب شما را با ویژگی‌ها و مشخصات این محصول آشنا خواهیم کرد، پس در ادامه همراه ما باشید.

شیشه بالکن تاشو

در دنیای نوآوری معماری و طراحی مدرن، بالکن شیشه ای مدل تاشو به عنوان یک قابلیت فوق ‌العاده به نمای داخلی و بیرونی ساختمان‌های شهری روح و جان بیشتری بخشیده است.

ساختارهای شگفت‌انگیز شیشه بالکن تاشو، ترکیبی از جذابیت‌های ظاهری، کارایی و پایداری را ایجاد می‌کنند تا برای شما تجربه‌ای منحصر به فرد را در بهره‌برداری هر چه بهتر و بیشتر از محیط اطرافتان ایجاد نمایند.

شیشه بالکن تاشو

بالکن‌ شیشه‌ای تاشو، این امکان را فراهم می‌کند تا شما بالکن‌های غیر قابل استفاده خود را به محیطی دلپذیر و جذاب تبدیل کنید و ساعاتی را در این مکان، به تفریح و لذت بپردازید. این بالکن‌‌های جمع شونده از پنل‌های شیشه‌ای تشکیل شده‌اند که اطراف آن با قاب‌های آلومینیومی مستحکم مهار شده است و به راحتی می‌توانید آنها را باز نموده و در یک یا دو طرف بالکن جمع کنید و ارتباط بین محیط داخلی و فضای بیرونی را با یکدیگر برقرار نمایید و هر زمان هم نیاز به قطع ارتباط با بیرون باشد، به راحتی آنها را بکشید و ببندید.

عناصر تشکیل دهنده بالکن شیشه‌ای تاشو

عناصر تشکیل دهنده بالکن شیشه‌ای تاشو

1. پنل‌های شیشه

مؤلفه کلیدی بالکن‌های شیشه‌ای تاشو، شیشه آن است که از نوع شیشه سکوریت و مقاوم با کیفیت و شفافیت بالا تولید می‌شود. بنابراین این شیشه هم در برابر عوامل محیطی و فشار و ضربه مقاوم است و هم شفافیت فوق‌العاده‌ای دارد و فرصتی را فراهم می‌کند تا ساکنان از مناظر اطراف لذت ببرند.

مطلب مرتبط: در خرید شیشه برای شیشه بالکن به چه نکاتی باید توجه کنیم

شیشه‌های کاربردی برای این محصول شامل: شیشه فلوت، سوپر کلیر، کریستال، دودی، برنزی، رنگی، رفلکس، مات و سندبلاست می‌باشد و بسته به موقعیت، محدودیت‌ها و سایر مؤلفه‌های تاثیر‌گذار، از بین آنها می‌توان بهترین گزینه را انتخاب نمود.

مطلب مرتبط: انواع رنگ شیشه برای تراس

2. فریم یا چارچوب

چارچوب شیشه بالکن تاشو از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود و در مقابل زنگ‌زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است و شیشه‌ها را با قدرت محافظت می‌نماید و از طرفی از قدرت کافی جهت اتصال به یراق برخوردار است و به عنوان سازه نگهدارنده شیشه، از لرزش پنل‌ها جلوگیری نموده و آنها را صاف و یکدست در کنار هم جمع می‌کند.

3. شاسی اصلی

سازه اطراف درب است و از جنس آلومینیوم آلیاژی تولید و ساخته می‌شود و پنل‌های شیشه‌ای در داخل آن به حرکت درمی‌آیند. این سازه از مقاومت بالایی در برابر خوردگی برخوردار است و حرکت پنل‌ها در داخل آن، به راحتی و نرمی و با عمر طولانی مدت اتفاق می‌افتد.

4. یراق‌آلات

شامل لولاها، غلطک‌ها و قفل و دستگیره می‌شود که بسته به ابعاد بالکن تاشو و جهت حرکتی آن، به تعداد مورد نیاز استفاده می‌شود. در یراق مذکور، نقش لولاها به عنوان متصل کننده پنل‌های فریم دار شیشه‌ای به یکدیگر است و غلطک‌ها، حرکت روان و آرام پنل‌ها روی ریل یا همان شاسی را فراهم می‌کنند و قفل امنیت درب را در زمان بسته بودن تامین می‌کند و دستگیره هم، به عنوان ابزاری برای راحت تر باز و بسته نمودن آن محسوب می‌شود.

 

مزایای بالکن‌های شیشه‌ای تاشو

مزایای بالکن‌های شیشه‌ای تاشو

1. افزایش متراژ مفید ساختمان با استفاده از سیستم بالکن تاشو

بالکن‌ شیشه‌ای تاشو، باعث توسعه فضاهای داخلی می‌شود و بالکن‌های ساده و بی روح ما را به فضایی قابل استفاده و نورگیر و چند منظوره‌ تبدیل می‌کند. این موضوع به ویژه در محیط‌های شهری که قیمت هر مترمربع ساختمان بسیار ارزشمند است و فضای باز نیز محدود است، جایگاه ویژه‌ای دارد.

2. بهره‌مندی از مناظر طبیعی

شیشه بالکن تاشو، در زمان باز بودن، فرصت مشاهده و لذت بردن از مناظر طبیعی را به صورت پانورامایی دلنشین فراهم می‌کند و این منظره می‌تواند افق آفتاب، ساحل دریا و رودخانه، درختان سرسبز و یا حتی جاده و خیابان‌های اطراف باشد.

3. بهبود نور و تهویه طبیعی

بالکن‌ شیشه‌ای تاشو وقتی باز است، فضای داخلی را با نور و هوای طبیعی پر می‌کند و نیاز به نور مصنوعی و سیستم‌های تهویه‌ای را کاهش می‌دهد. اهمیت و ارزش این کارآیی را کسانی که از نور کمی در ساختمان خود برخوردارند، خیلی خوب می‌فهمند.

4. افزایش کارآیی انرژی

استفاده از بالکن تاشو شیشه‌ ای، مصرف انرژی را در سطح قابل توجهی کاهش می‌دهد و مانع هدر رفت آن می‌شود و از خروج دمای داخلی ساختمان جلوگیری می‌کند و آثار این کارآیی را در کاهش هزینه‌های انرژی به وضوح می‌توان مشاهده نمود.

5. حفظ حریم خصوصی با نصب شیشه بالکن تاشو

بالکن شیشه‌ای تاشو وقتی بسته‌ است، به عنوان یک لایه موثر، باعث تقویت حریم خصوصی ساختمان عمل می‌کند و تا حدودی مانع از دید مستقیم به داخل ساختمان می‌شود و فضایی خصوصی و دنج را برای شما ایجاد می‌نماید.

6. امنیت بالای بالکن شیشه ای تاشو

بالکن‌هایی که مجهز به سیستم شیشه‌ای تاشو هستند، در مقابل ورود افراد مانع محسوب می‌شوند و عبور از آنها به راحتی امکان‌پذیر نیست. چارچوب قدرتمند، شیشه‌های ضخیم و مقاوم شده سکوریت، شاسی استاندارد و محکم، یراق باکیفیت و درجه یک و … همه اینها سدی مستحکم در برابر نفوذ اشخاص تلقی می‌شود که عبور از آن به سادگی امکان‌پذیر نیست.

7. عایق سر و صدا

بالکن شیشه‌ای تاشو، در زمان بسته بودن، به عنوان یک عایق فوق‌العاده، از ورود سر و صدای مزاحم اطراف به داخل محیط جلوگیری می‌کند و تا حدود 60% مانع از انتقال آن به داخل ساختمان می‌شود.

8. زیبایی ظاهری بالکن تاشو

بالکن‌ شیشه‌ای تاشو، به نما و فضای معماری داخلی ساختمان‌، ظاهری شیک و مدرن می‌دهد و به لحاظ رنگ فریم و شیشه، قابلیت تطبیق با نمای بیرونی ساختمان را به بهترین شکل دارد و جلوه ارزشمندتر به ساختمان می‌بخشد.

 

قیمت بالکن شیشه‌ای تاشو

با توجه به نوع یراق آلات بالکن شیشه‌ای تاشو و همچنین تنوع در نوع شیشه، قیمت این محصول نیز تحت تاثیر این عوامل متغیر است.

قیمت بالکن شیشه‌ای تاشو

استفاده از یراق باکیفیت و شیشه مرغوب باعث افزایش قیمت شیشه بالکن تاشو می‌شود، و یراق با کیفیت پایین‌تر و شیشه معمولی از قیمت آن می‌کاهد. بنابراین انتخاب شماست که تعیین کننده قیمت تمام شده این محصول خواهد بود. شما برای رسیدن به قیمت دلخواه و مطلوب، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن‌های ذیل سایت تماس گرفته و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

سفارش بالکن شیشه ای تاشو

برای سفارش این محصول، فقط کافیه اگر دسترسی به متر دارید، ابعاد اولیه را به ما اعلام کنید و به همراه تصاویری از محل مورد نظر برای نصب، برای ما از طریق واتساپ، تلگرام و یا روبیکا ارسال کنید تا بررسی و محاسبات اجمالی و طراحی اولیه انجام شده و حدود قیمت برای شما مشخص شود و بعد از آن اگر قیمت و طرح مورد تایید شما بود، با اجازه شما، همکاران ما جهت اندازه‌گیری خدمت می‌رسند و بعد از آن فرآیند صدور فاکتور و عقد قرارداد انجام می‌شود و سپس تولید بالکن شیشه‌ای تاشو در سریعترین زمان ممکن انجام شده و در نهایت جهت نصب و راه اندازی آن اقدام خواهد شد.

بنابراین شما می‌توانید از طریق شماره‌های ذیل سایت با همکاران ما در ارتباط باشید و نقطه نظرات خود را از طریق تماس و یا حتی ارسال فرم‌های مربوطه در سایت، با ما در میان بگذارید.

منتظر تماس شما هستیم و امیدواریم با ارائه مشاوره رایگان و همچنین تولید محصولات باکیفیت رضایت خاطر شما را جلب نماییم

 

در نتیجه …

بالکن‌های شیشه‌ای تاشو نمایانگر ترکیبی شگفت‌انگیز از طراحی معماری، تکنولوژی و پایداری هستند. آنها مزایای بسیاری دارند و از جمله باعث گسترش فضاهای محیط، ایجاد دید مناظر، افزایش کارآیی انرژی، امنیت بالاتر، کاهش آلودگی‌های صوتی و … می‌شوند. استفاده از انواع شیشه‌های فلوت، سوپر کلیر، کریستال، دودی، برنزی، رنگی، مات و سندبلاست، می‌تواند شما را به آنچه مدنظر دارید و سلیقه شماست برساند و در نهایت تجربه خریدی لذت بخش و ایده آل را برای شما ایجاد نماید.

 

آریانسب؛ تولید کننده و مجری انواع بالکن های شیشه ای با بیش از دو دهه سابقه و تجربه ارزشمند و برخورداری از تیم فنی متخصص و کارآمد، محصولات خود را با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بکارگیری لوازم اصلی و اورجینال، تولید نموده و در اختیار هموطنان عزیز در سراسر کشور با بهترین قیمت قرار می‌دهد و مفتخر است که سالهاست به پشتوانه اعتماد شما مشتریان گرانقدر، پیشتاز صنعت شیشه و درب‌های اتوماتیک و سازه‌های شیشه ای در کشور می باشد.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بالکن شیشه‌ای می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما، و یا با استفاده از فرم ثبت سفارش در ذیل سایت سفارش خود را اعلام نمایید. در هر دو حالت فوق، با دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما، سفارش نهایی را با شما هماهنگ میکنیم و در صورت تایید، جهت ارسال در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد شد.