تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

ضمانت محصولات و خدمات

آریانسب > ضمانت محصولات و خدمات
  خدمات درب برقی

  گارانتی آریانسب

  خدمات پس از فروش کالا نشانگر کیفیت، دقت، خدمت رسانی و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان است. در همین راستا، گارانتی یا ضمانت نامه تعهدی است که فروشنده در قبال خرید محصول به مشتری ارائه می نماید و بیانگر میزان تعهد وی به محصول یا خدمت ارائه شده می باشد.

  با استناد به قانون سازمان حمایت از مصرف کنندگان و دغدغه مسئولان محترم در حوزه کیفیت کالا و خدمات و به منظور حمایت از مشتریان عزیز، آریانسب نیز محصولات و خدمات خود را گارانتی و ضمانت می نماید.

  این گارانتی در خصوص محصولات به گونه ای است که در زمان نصب و راه اندازی کالا، یک کارت گارانتی که شماره سریال دستگاه روی آن قید گردیده به مشتری تحویل می شود و ارائه آن کارت در زمان درخواست خدمات الزامی است.

  گارانتی خدمات نیز به گونه ای است که در صورتی که خدمات صرفا شامل تعمیر کالا باشد، خدمت مذکور ضمانت می شود و چنانچه قطعه ای تعویض گردد، آن قطعه نیز در صورت دارا بودن شرایط ضمانت، به طور مستقل مشمول گارانتی خواهد بود.

  محصولات تولیدی آریانسب در بخش لوازم الکترونیکی و الکترومکانیکی مطابق شرایط زیر به مدت 24 ماه مشمول گارانتی می باشد

  گارانتی محصولات

  آریانسب به منظور حمایت از مشتریان گرانقدر خود، کالای خود را به مدت 24 ماه ضمانت بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش می‌کند. همچنین از زمان نصب و راه اندازی محصول، چنانچه نیاز به خدمات در حیطه تغییر تنظیمات کارکرد محصول داشته باشد، این خدمات طی مدت سه ماه از تاریخ نصب (حداکثر سه بار)، بدون اجرت خدمات و به صورت کاملا رایگان و فقط با احتساب هزینه ایاب و ذهاب ارائه میگردد.

   

  شرایط گارانتی محصولات

  ♦ شیشه ها و قطعات مصرفی مشمول گارانتی نمی باشد.

  ♦ برای اینکه کالا مشمول گارانتی باشد، حفظ کارت گارانتی الزامی است.

  ♦ اشکالات ناشی از آتش سوزی، آب خوردگی، ضربه، نوسانات برق و مواد شیمیایی مشمول گارانتی نمی باشد.

  ♦ دستکاری سیستم های الکترونیکی محصولات توسط افراد غیر مجاز و نامعتبر محصول را از گارانتی خارج می نماید.

  ♦ مخدوش شدن هولوگرام کارت و همچنین پارگی لیبل پلمپ سیستم های الکترونیکی به منزله خروج از گارانتی است.

  ♦ در صورت خرابی موتورها و مرکز فرمان درب های اتوماتیک طی 24 ماه، قطعه خراب بدون قید و شرط تعویض می گردد.

  خدمات آریانسب در بخش تعمیرات لوازم الکترونیکی و الکترومکانیکی مطابق شرایط زیر به مدت سه ماه مشمول ضمانت می باشد

  گارانتی خدمات

  آریانسب به منظور ارج نهادن به اعتماد مشتریان گرامی، خدمات خود را به مدت سه ماه ضمانت می‌کند و در صورت تعویض قطعه، قطعه خراب را نیز بسته به نوع آن و در صورت دارا بودن شرایط لازم، مستقلا تحت ضمانت خود قرار می دهد.

   

  شرایط گارانتی خدمات

  چنانچه محصول تولیدی این مجموعه نیاز به خدمات داشته باشد، اگر از زمان نصب و راه اندازی آن بیش از سه ماه گذشته باشد، خدمات با احتساب دستمزد و هزینه ایاب و ذهاب ارائه می گردد.

  ♦ چنانچه خدمات درخواستی مستلزم تعویض قطعه باشد و از زمان نصب و راه اندازی محصول بیش از سه ماه گذشته باشد، در اینصورت قطعه معیوب مشمول گارانتی است و فقط اجرت تعویض و هزینه ایاب و ذهاب اخذ می گردد.

  * تبصره: اگر قطعه معیوب خارج از شمول گارانتی باشد، هزینه قطعه معیوب به علاوه اجرت تعویض و هزینه ایاب و ذهاب همزمان با تعمیر و تحویل کار دریافت می گردد.

   

  چنانچه خدمات درخواستی مربوط به محصولات غیر تولیدی آریانسب باشد، ارائه خدمات امکان پذیر خواهد بود و خدمات با احتساب هزینه قطعه، دستمزد تعمیر و هزینه ایاب و ذهاب ارائه می گردد.

  ♦ قطعات وابسته و واسطه که جزو محصولات تولیدی این مجموعه نیستند، مشمول گارانتی نمی باشند، مگر در موارد استثناء که سازنده قطعه آن را گارانتی نموده باشد که در این صورت، تمام مسئولیت و تعهدات ضمانت، به عهده سازنده قطعه خواهد بود و عینا به مصرف کننده منتقل می گردد و مسئولیتی متوجه آریانسب نخواهد بود.

  ♦ خدمات آریانسب در حیطه تعمیرات محدود، مشمول سه ماه گارانتی می باشد (مدت ضمانت و شرایط آن در ذیل فاکتور خدمات درج می گردد)