تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

پروژه شعب موسسه اعتباری اعتماد ایرانیان

آریانسب > بانکی > پروژه شعب موسسه اعتباری اعتماد ایرانیان

موسسه اعتباری اعتماد ایرانیان

این مجموعه مالی یکی از موسسات اعتباری است که در ابتدا در سال 1387 تحت عنوان شرکت تعاونی اعتبار بسیجیان پایگاه شهید علویان گناباد تأسیس گردید و سپس در سال 1388 به نام شرکت تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان تغییر نام پیدا کرد.
ما افتخار داشتیم که از اوایل فعالیت گسترده این مجموعه، به عنوان تامین کننده و اجرا کننده سیستم های حفاظتی و درب های اتوماتیک در خدمت برخی از شعب این مجموعه (82 شعبه) در سراسر کشور و همچنین ساختمان های اداری آن در شهر مشهد و تهران باشیم. البته در ادامه فعالیت این مجموعه، متاسفانه در شهریور ماه 1390 به دستور بانک مرکزی و مراجع قضایی توقیف و کفالت آن به بانک قوامین واگذار گردید.

کار و خدمات ارائه شده شامل دوربین مداربسته ساختمان اداری و شعب و درب های اتوماتیک با سیستم ARYA و موتور دانکر آلمان و سنسورهای BEA بلژیک و همچنین درب های شیشه ای و شیشه های ویترین شعب و شیشه های پیشخوان داخل شعب و کرکره برقی شفاف پلی کربنات و جک پارکینگ ساختمان اداری و همچنین راهبند در یکی دیگر از ساختمان ها اداری می باشد.

به دلایل امنیتی و همچنین درخواست کارفرمای محترم، از اشتراک تصاویر اجرایی کار معذوریم. از آنجا که بانک قوامین نیز متعاقبا با بانک سپه ادغام گردیده است، شما می توانید برای مشاهده عملکرد این درب ها و استعلام کیفیت آنها، آدرس شعب ادغام شده را از روابط عمومی بانک سپه دریافت نمایید.