تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

پروژه شعب موسسه اعتباری ثامن

آریانسب > بانکی > پروژه شعب موسسه اعتباری ثامن

پروژه شعب موسسه اعتباری ثامن

موسسه اعتباری ثامن یکی از موسسات مالی است که فعالیت اولیه خود را از شهر مشهد تحت عنوان تعاونی اعتبار ثامن الائمه (ع) آغاز نمود و در ادامه به موسسه اعتباری ثامن تغییر و ارتقاء یافت. ما افتخار داشتیم که از بدو فعالیت این مجموعه، به عنوان تنها تامین کننده و اجرا کننده سیستم های حفاظتی و درب های اتوماتیک در خدمت بسیاری از شعبات این مجموعه (217 شعبه) در سراسر ایران باشیم. در ادامه فعالیت این مجموعه پس از ادغام آن با بانک انصار، با توجه به همکاری آریانسب با بانک انصار این خدمات کماکان تداوم یافت.

کار و خدمات ارائه شده شامل درب های اتوماتیک با سیستم ARYA و موتور دانکر آلمان و سنسورهای BEA بلژیک و همچنین درب های شیشه ای و شیشه های ویترین شعب و راهبند و درب های امنیتی اتاق های سرور و همچنین حفاظ امنیتی استیل پشت شیشه های شعب می باشد.

به دلایل امنیتی و درخواست کارفرمای محترم و همچنین تعدد تصاویر، از اشتراک تصاویر اجرایی کار معذوریم. از آنجا که بانک انصار نیز متعاقبا با بانک سپه ادغام گردیده است، شما می توانید برای مشاهده عملکرد این درب ها و استعلام کیفیت آنها، آدرس شعب ادغام شده را از روابط عمومی بانک سپه دریافت نمایید.