تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

خدمات

آریانسب > خدمات

خدمتی به وسعت ایران

درب های اتوماتیک، در طول عمر موثر خودشان، نقش ارزنده ای در ایجاد رفاه، آسایش و امنیت مصرف کننده دارند و به همین دلیل هم باید مثل هر وسیله کارآمدی، به موقع و به صورت فنی مورد ارزیابی و نگهداری قرار بگیرند.

برای اینکه عمر این درب ها طولانی و عملکردشان هم خوب باشد، نگهداری از آنها، باید به صورت مستمر و بی وقفه و البته در دوره های زمانی مشخص انجام شود. از نگاه اغلب مصرف کنندگان عزیز، انجام این کار هزینه دارد و دغدغه های مالی مانعی برای انجام اینکار می شود! با اینکه معتقدیم هزینه نگهداری خیلی کمتر از هزینه تعمیر است ولی به نگرانی و خواسته شما احترام می گذاریم و برای شما راهکار بهینه داریم …

شبانه روزی

باور می کنید برای حل مشکلات درب های اتوماتیک شما اصلا توقف نداریم

تمام مدت روز و البته شب و حتی اگر لازم شد نصف شب

سریع

زودتر از آنچه فکر کنید، به مشکلات درب اتوماتیک شما رسیدگی میشود

کمتر از چند ساعت، شایدم چند دقیقه و احتمالا چند ثانیه

«خ» مثل خدمات شبانه روزی

خدمات آن هم از نوع شبانه روزی، خدمتی است بس سخت و طاقت فرسا… خدمتی که سختی های آن خیلی زیادِ ولی آنقدر که باید و شاید به چشم نمیاد… ما اولین تجربه خودمان در عرصه این سبک از خدمات را در شرکت متروی تهران و حومه به دست آوردیم. بازدیدهای دوره ای منظم و روزانه از دربهای اتوماتیک در تمامی ایستگاه های مترو در تمامی خطوط و ایستگاه های متروی تهران و حومه، تعمیرات درب ها از ساعات پایانی فعالیت مترو (11:30 شب) تا شروع فعالیت مترو (4:30 صبح) و اقدام برای رفع خرابی های موردی که به صورت متعدد و پراکنده آن هم با در نظر گرفتن ملاحظات امنیتی و ایمنی در محیط پر تردد ایستگاه های مترو، همه و همه خدمتی بود که با همه سختی های آن، به عشق خدمت به هموطنان عزیزمان بود و بس …

پرسنل آموزش دیده

تیم فنی ما تا به امروز کارآیی و بهره وریش را با بکارگیری مکانیزم سرعت، دقت و پویایی، هم به مجموعه و هم به مشتریان گرانقدرمان ثابت کرده و برای رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مشتری که مهمترین هدف ماست، پرقدرت به پیش میرویم.

اینکه چطور باید باشیم تا بهترین شیوه عملی و رفتاری را در ارائه خدمات داشته باشیم، بخشی از آن حاصل تجربه و بخشی دیگر حاصل علم اندوزی ماست که پایانی ندارد… ما مدام در حال آموزش و تطبیق خودمان با شرایط و تجارب جدید هستیم. حاصل تلفیق علم و تجربه برای ما دنیایی از خلاقیت و ایده های متنوع را ساخته که پیاده کردن این نوآوری ها حتما و حتما منجر به ایجاد یک حسّ خوب و کسب نتیجه مطلوب برای مشتریان عزیزمان می شود. ما این حسّ ناب را با شما تقسیم می کنیم و برای رفع نگرانی های شما با یک تیم فنی و کارآزموده و توانمند پا به پای شما هستیم، پس با ما باشید …

  • گفتگو با کارشناس
  • اعزام تکنیسین
  • رفع خرابی
در این مرحله، با کارشناسان فنی ما صحبت می کنید و یک توضیح کوتاه در مورد نوع درب و خرابی به وجود آمده و نحوه عملکرد فعلی ارائه می کنید و نظر خودتان را در مورد علل خرابی با کارشناس ما در میان می گذارید.
با توجه به توضیحات اولیه شما، تکنیسین فنی ما به محل شما اعزام می شود و خرابی را از نزدیک و با مشاهدات عینی خودش بررسی میکند. در این مرحله اگر اشکال مربوط به خرابی قطعه نباشد، همانجا تعمیر انجام میشود ولی اگر اشکال مربوط به خرابی قطعه و نیاز به تعمیر و یا تعویض آن قطعه باشد، در این صورت با هماهنگی با شما اقدامات بعدی انجام خواهد شد.
بعد از اینکه قطعه تعمیر شد و یا قطعه نو جایگزین شد، در این مرحله تکنیسین ما قطعه را جاگذاری و نصب میکند و درب را در حالات مختلف تست کرده و در نهایت درب را صحیح و سالم تحویل شما میدهد و در انتها زحمت تکمیل فرم "صورتجلسه تحویل" را می کشید و در مورد کار انجام شده و عملکرد تکنیسین نظرتان را اعلام می کنید و تمام

«ر» مثل رضایتمندی مشتری

ما تا به امروز تمام سعی مان را بکار گرفتیم تا مقوله “خدمات” برای مشتریان عزیزمان با سرعت، با کیفیت و مقرون به صرفه باشد. یعنی جایی که خرابی کوچک و سطحی هست، برای به دست آوردن سود بیشتر، با بزرگنمایی و مبالغه، ذهن مشتری را منحرف نکنیم و یا اگر قطعه را میشود تعمیر کرد، بی جهت هزینه یک قطعه اضافه را روی دوش مشتری نیاندازیم و یا اگر نیاز به تعویض قطعه هست و آن قطعه مشابه داخلی و با قیمت مناسب دارد، مشتری را ملزم به استفاده از قطعه خارجی و گران قیمت نکنیم و یا اینکه اگر میشود با یکبار مراجعه مشکل را حل کرد، با مراجعات متعدد وقت خودمان و مشتری را نگیریم و خلاصه اینکه کارمان را بر اساس عقیده درست و خدایی و منش انسان دوستانه انجام بدهیم که در این صورت حتما مشتری هم از عملکرد ما راضی خواهد بود انشالله

اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک به دلیل کارکرد مکرر و پیوسته نیاز به رسیدگی و مراقبت دارند و لازم هست که به صورت دوره ای بازدید و احتمالا تعمیر بشوند، که البته معمولا این اقدام به دلیل ایجاد هزینه، از طرف مصرف کنندگان محترم مغفول می ماند و درب یکباره و گاهی وقت ها بدون هیچگونه علامتی، دچار خرابی میشود.
در صورتی که این نگهداری به هر دلیلی انجام نشود، علاوه بر مشکلاتی که به صورت ناگهانی پیش خواهد آمد و ممکن است خودش مسبب مسائل دیگری هم باشد، متاسفانه خرابی دستگاه را هم اساسی تر و پر هزینه تر میکند. به این دلیل که ممکن است قطعه ای خراب باشد و تعمیر و یا تعویض نشدنش، باعث خرابی بقیه قطعات شود.
منطقا اگر با کمترین هزینه بتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم که حداقل هر سه ماه یک بار، درب اتوماتیک مان مورد بازدید و سرویس قرار بگیرد، مطمئن باشید که این هزینه باعث افزایش طول عمر دستگاه و همینطور دیرتر آسیب دیدن بقیه اجزا و قطعات درب خواهد شد.

 

یادآوری

یادمان باشد موضوع نگهداری درب های اتوماتیک یک موضوع کاملا تخصصی است که نیاز به افراد فنی، متخصص و باتجربه دارد تا بتوانند به خوبی از عهده آن بربیایند و ما پیشنهاد میکنیم، برای این کار، با جاهایی که توانایی فنی و تخصصی ارائه خدمات در سطح بالا را دارند، قرارداد یکساله نگهداری و تعمیرات ببندیم و هر ساله آن را تمدید کنیم. مطمئن باشید که هزینه این کار، با کارکرد بیشتر و بهتر دستگاه و پیشگیری از خرابی سریالی قطعات دستگاه، جبران خواهد شد.

 

خود تعمیری دربهای برقی

در ابتدا خدمتتان عرض کردیم که برای کم کردن هزینه های تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک برایتان راهکار داریم ولی قبل از هر اقدامی باید بدانید که هر کاری برای تعمیر و راه اندازی مجدد سیستم درب اتوماتیک باید توسط یک تکنیسین خبره و کار بلد انجام شود و در غیر این صورت ممکن است تبعات حتی جبران ناپذیری را برای افرادی که مهارت کافی ندارند ایجاد کند، ولی اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که آشنایی نسبی با امور فنی و قواعد ایمنی آن دارید، چند اقدام را برای بررسی و رفع ایراد به شما آموزش می دهیم تا بتوانید شانس خودتان را برای رفع مشکل بدون حضور تکنیسین و با کمترین هزینه آزمایش کنید.
ما در این قسمت در مورد اشکالاتی به شما آموزش میدهیم که نیازی به باز کردن سیستم و ابزارآلات خاص نداشته باشد تا شاید بتوانید با چند اقدام ساده به نتیجه مطلوب برسید.
حتما و قبل از انجام هر کاری، اول از اتصال برق مطمئن شوید و بعد ریموت کنترل درب را چک کنید و از سلامت ریموت و همینطور کارکرد باتری آن مطمئن شوید. (روشن شدن پرقدرت چراغ روی ریموت با فشردن هر کلید، به معنی فعال بودن باتری است)