3 مدل پرطرفدار بالکن شیشه ای
چکیده مطلب

امروز در آریانسب 3 مدل از محبوب‌ترین مدل‌های بالکن شیشه ای را بررسی خواهیم کرد و در آخر شما با خواندن این مطلب آگاهی کاملی نسبت به انواع پرطرفدار بالکن بدست می‌آورید.

بالکن شیشه ای چیست؟

بالکن شیشه ای یا شیشه بالکنی، امروزه به محصولی پرطرفدار تبدیل شده و تقریبا در اکثر خانه‌های مدرن شاهد وجود تراس شیشه ای هستیم. این محصول علاوه بر جلوه جذابی که دارد، دارای مزایای بی‌شماری هم می‌باشد.

بالکن شیشه ای این امکان را برای ما فراهم می‌کند که با استفاده از شیشه هایی که به راحتی قابلیت باز و بسته شدن را دارند، دسترسی خود را به محیط بیرونی کنترل کنیم.

مدل‌های پرطرفدار بالکن شیشه ای

سه مدل پرطرفدار بالکن شیشه ای عبارتند از:

  1. بالکن شیشه ای کشویی
  2. بالکن شیشه ای تاشو
  3. بالکن شیشه ای تلسکوپی

هر کدام از مدل‌های بالا، در حالت‌های مختلفی قابل اجرا و تولید می‌باشند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

1. بالکن شیشه ای کشویی

بالکن شیشه ای کشویی

این مدل ساختاری خطی دارد و در حالت‌های مختلفی از جمله یک لنگه، دو لنگه و … قابل تولید و اجرا می‌باشد. شیشه بالکن کشویی، نسبت به دیگر مدل‌ها، قیمت پایین‌تری دارد و اگر، هم استفاده از بالکن شیشه ای را دوست دارید و هم قیمت برای شما بسیار مهم است، این مدل گزینه مناسبی می‌باشد.

این که از کدام نوع مدل کشویی استفاده کنیم، بسته به سلیقه شما قابل سفارش و اجرا می‌باشد.

2. بالکن شیشه ای تاشو

شیشه بالکن تاشو

مدل تاشو، یکی از زیباترین و بروزترین نوع بالکن شیشه ای می‌باشد. در این مدل، پنل‌های شیشه ای به صورت کامل در کنار روی یکدیگر قرار می‌گیرند و تقریبا به اندازه تمام عرض دهانه را بازوشو ایجاد می‌کنند.

شیشه بالکن تاشو به دو صورت قابل اجراست:

  1. تاشو لولایی: در این مدل، پنل‌های شیشه به یکدیگر متصل هستند و در زمان باز و بسته شدن فریم‌ها روی لولا حرکت می‌کنند و روی یکدیگر قرار می‌گیرند.
  2. تاشو جمع شونده: در این مدل از بالکن شیشه ای، پنل‌های شیشه به صورت جداگانه داخل ریل قرار می‌گیرند و هر کدام به صورت جداگانه قابلیت حرکت و جابه‌جایی دارند و در زمان بسته شدن هم، در یک طرف روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

3. بالکن شیشه ای تلسکوپی

بالکن شیشه ای تلسکوپی

یکی از پرکاربردترین شیشه بالکنی ها، مدل تلسکوپی می‌باشد. در این مدل، تمامی پنل‌ها به یکدیگر متصل هستند و شما با کشیدن یکی از آن‌ها، دیگر پنل‌ها هم به حرکت در می‌آید و در نهایت همه‌ی آن‌ها روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

هر کدام از مدل‌های نام برده شده که همگی آن‌ها تحت سیستم بالکن شیشه ای ریلی می‌باشند، در حالت مختلفی قابل اجرا و تولید می‌باشند. شما همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از مدل‌های بالکن شیشه ای، می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه و مشخصات و عکس‌های آن را ببینید.

 

سفارش بالکن شیشه ای از آریانسب

در این مطلب به بررسی 3 مدل از پرطرفدارترین بالکن های شیشه ای پرداخته شد. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشه. برای سفارش هر کدام از مدل‌های بالا و یا دریافت مشاوره قبل از خرید، منتظر تماس شما هستیم و امیدواریم با ارائه مشاوره رایگان و همچنین تولید محصولات باکیفیت رضایت خاطر شما را جلب نماییم.