لولای درب شیشه ای لولایی
چکیده مطلب

لولای درب شیشه ای لولایی بخش مهم از ساختار این نوع درب می‌شود که باز و بسته شدن آن را امکان پذیر می‌کند. درب لولای در زمان باز شدن، تقریبا به طور کامل عرض دهانه را به ما بازشو می دهد. در ادامه این مطلب به انواع لولا یا به اصطلاح استوپ های درب شیشه ای پرداخته می‌شود.

درب‌های شیشه‌ای لولایی به وسیله سیستم‌های لولا کنترل می‌شوند. این سیستم‌ها امکان باز و بسته شدن درها با یک جلوه یکنواخت و زیبا را فراهم می‌کنند. این مدل از درب شیشه ای، از نظر ساختار لولا به دو صورت تولید و اجرا می‌شود.

  1. استوپ توکار
  2. استوپ روکار

ساختار لولای استوپ روکار

لولای روکار درب شیشه ای لولایی

سختار لولا استوپ های روکار در مورد تحمل وزن محدودیت دارند و برای استفاده از آنها ملاحظات فنی و الزامات ایمنی لازم را باید حتما در نظر گرفت. به عنوان مثال؛ گاهی وقت ها بسته به وزن شیشه، باید به جای دو استپ روکار از چهار عدد استفاده نمود تا بتواند هم وزن درب را به خوبی تحمل نماید و هم به راحتی باز و بسته شده و قابلیت کنترل حرکت نیز در بهترین شکل فراهم باشد.

ساختار لولایی استوپ توکار

لولای توکار درب لولایی

استوپ های توکار درواقع بیشتر برای محل‌های مورد استفاده است که پرتردد و همچنین وزن درب بالا باشد. برای نصب این مدل از لولا نیازمند است تا حفره‌ای بر روی زمین به اندازه ابعاد قوطی استوپ ایجاد شود تا بعد استوپ داخل آن قرار گیرد.

قیمت لولای درب لولایی شیشه ای

عوامل مختلفی در قیمت استپوت تاثیر گذار است. از جمله نوع برند، مدل و همچنین کیفیت لولا که از عوامل مستقیمی هستند که قیمت نهایی محصول را مشخص می‌کند.

نصب استوپ درب شیشه ای لولایی

همانطور که گفتیم ساختار لولایی روکار و توکار درب لولایی شیشه ای با یکدیگر متفاوت هستند و این تفاوت بین آن‌ها وجود دارد که مدل توکار در زمین باید حفره ایجاد شود ولی در لولای روکار، حفر زمین نیازی نیست. در هر دو حالت برای نصب لولا یا همان استوپ های درب شیشه ای لولایی نیاز به تکنسین فنی ماهر و متخصص از مجموعه‌های معتبر می‌باشد که کار به درستی و همچنین کیفیت لولا بالا باشد تا شما عملکرد مطمئن تر و بهتری از درب شیشه ای سکوریت خود داشته باشید.