شیشه متحرک بالکن
چکیده مطلب

شیشه بالکن متحرک محصولی بسیار پرطرفدار می‌باشد که افراد زیادی را جذب خود کرده است. این محصول قابلیت نصب در تمامی ابعاد و اندازه را دارد. استفاده از شیشه بالکن متحرک برای تراس با انواع مختلفی که دارد سلیقه های مختلف را در بر می‌گیرد و فضای تراس را به فضایی لذت بخش تبدیل می‌کند.

شیشه متحرک برای بالکن

استفاده از شیشه متحرک برای بالکن به عنوان بهترین گزینه برای استفاده بهینه از تراس می‌باشد. امروز با وجود ساختمان‌های آپارتمانی در سطح شهر، بسیار از افراد برای ایجاد فضایی لذت بخش و زیبا اقدام به نصب شیشه بالکنی متحرک می‌کنند.

استفاده از شیشه بالکنی هم در تراس‌ها و هم آلاچیق‌ها بسیار پرطرفدار است و جلوه بسیار جذابی را هم از داخل و هم از بیرون به نمایش می‌گذارد.

انواع مدل‌های شیشه بالکن متحرک

در کل سه نوع شیشه بالکنی متحرک وجود دارد که با نام بالکن شیشه ای ریلی شناخته می‌شوند:

بالکن شیشه ای تاشو

شیشه بالکنی تاشو به دو صورت قابل نصب و اجرا می‌باشد:

1. تاشو لولایی: این مدل همانند درب‌های اتوبوس برای باز و بسته شدن روی ریل حرکت می‌کنند و روی یگدیگر قرار می‌گیرند.

2. تاشو جمع شوند: در این مدل پنل‌های شیشه بالکن به صورت جداگانه روی ریل قرار می‌گیرند و در زمان بسته شدن، به صورت تک به تک حرکت می‌کنند و به صورت مماس روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

بالکن شیشه ای کشویی

بالکن شیشه کشویی همانطور که از نامش پیداست، حرکت آن به صورت کشویی می‌باشد و شیشه های به صورت ثابت و متحرک می‌باشند و شیشه متحرک بالکن به صورت خطی به یک طرف کشیده و درب باز می‌شود.

بالکن شیشه ای تلسکوپی

بالکن شیشه ای تلسکوپی یکی از بهترین شیشه متحرک بالکن می‌باشد و در این مدل، در زمان بسته شدن همه‌ی پنل‌ها روی یکدیگر قرار می‌گیرند و با حرکت دادن یک پنل، سایر پنل‌ها هم حرکت می‌کنند.

کدام نوع شیشه متحرک بالکن بهتر است؟

شیشه بالکن متحرک تاشو

بهترین مدل شیه بالکنی، شیشه بالکن تاشو می‌باشد که که با 90درصد بازشویی که ایجاد می‌کند می‌توانید از مشاهده منظره بدون وجود هیچ مانعی نهایت لذت را ببرید.

این مدل در نوع لولایی و جمع شونده قابل نصب و اجرا می‌باشد.

شیشه متحرک برای تراس

یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد، استفاده از شیشه متحرک برای تراس می‌باشد. با توجه به انواعی که وجود دارد، بسته به سلیقه و معماری محل مورد نطر می‌توان با نصب شیشه متحرک بالکن، قدمی بزرگ در ایجاد فضایی دلپذیر برداشت.

مطلب مرتبط: مزایای استفاده از شیشه بالکن متحرک

قیمت شیشه بالکن متحرک

قیمت شیشه متحرک بالکن بسته به بسیار از موارد دارد که در لیست زیر برخی از نکاتی که بر قیمت این محصول تاثیر دارد را میتوانید مشاهده کنید.

  1. شیشه مورد استفاده در بالکن
  2. نوع شیشه متحرک بالکن
  3. نوع یراق شیشه بالکنی متحرک
  4. متراژ محل مورد نظر

تمامی موارد نام برده شده، مواردی است که در قیمت نهای شیشه متحرک بالکن تاثیر دارد.

شیشه بالکن متحرک، ورود به نسلی نوین

شیشه متحرک برای تراس

با ورود به نسل جدید، در حال حاضر استفاده از شیشه بالکن متحرک یک از مواردی است که افراد سعی می‌کنند هر جور شده این محصول را در بخشی از معماری خود قرار دهند.

شیشه متحرک بالکن در محل‌های مختلفی کاربرد دارد و همانطور که گفته شد، در نسل جدید، نقشی تاثیر گذار در معماری دارد.

از این محصول در آلاچیق‌ها، روف گاردن، تراس، کافه‌ها و رستوران، هتل‌ها، ساختمان‌های اداری و … استفاده می‌کنند که علاوه بر جلوه زیبا، محیطی لوکس را هم ایجاد می‌کند تجربه‌ای لذت بخش را برای افراد رقم می‌زند.

قابلیت نصب شیشه بالکن متحرک در هر ابعاد و اندازه

آریانسب با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و تکنسین فنی متخصص، قدر به نصب شیشه بالکن متحرک در هر ابعاد اندازه‌ای می‌باشد و با وجود نمونه کارهای فراوان و تجربه 20 ساله‌ای که دارد، بهترین شیشه بالکنی را با بالاترین کیفیت تولید و اجرا می‌کند.

چرا باید از شیشه بالکن متحرک استفاده کنیم؟

استفاده از شیشه بالکنی متحرک در حال حاضر بخشی مهم در معماری ساختمان‌ها می‌باشد و علاوه بر آن جلوگیری از ورود گرد و غبار، جلوگیری از ورود حشرات، عایق بودن صدا، ایجاد فضایی لذت بخش، جلوه زیبا، حفظ دمای محیط در شرایط مختلف و … همه‌ی این موارد ایجاب می‌کند که اگر تا الان از این محصول استفاده نکردیم، هر چه سریع نسبت به نصب و خرید آن اقدام کنیم.