انواع درهای بالکن: مدل‌های پرطرفدار درب بالکن
چکیده مطلب

انواع درب بالکن شامل مواردی می‌باشد که در ادامه مورد بررسی قرار می‌دهیم و شما را با این موارد آشنا می‌کنیم. در ادامه اگر قصد سفارش و یا هر سوالی در رابطه با هرکدام از درهای بالکن داشتید، می‌توانید از طریق کامنت و یا تماس با کارشناسان با ما در میان بگذارید.

درب بالکن شیشه ای

درب بالکن دارای انواع مختلفی می‌باشد که هرکدام بسته به نیاز و سلیقه و همچنین معماری محل مورد نظر، تولید و اجرا می‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید بالکن شیشه ای زیبا و شیکی داشته باشید و جلوه‌ای زیبا به خانه و یا محل خود ببخشید حتما پیشنهاد می‌شود در ادامه انواع در بالکن را مشاهده کنید.

انواع درب تراس

در بالکن

در بالکن در انواع مختلفی قابل اجرا و تولید می‌باشد ولی در کل ساختار اصلی آن به سه صورت زیر می‌باشد:

  1. درب تلسکوپی بالکن
  2. درب کشویی بالکن
  3. درب بالکن تاشو

ساختار اصلی درهای بالکن موارد بالا می‌باشد که شما می‌توانید با تغییر در جزئیات آن‌ها، جلوه‌های مختلفی را ایجاد کنید. به طور مثال می‌توانید از شیشه‌ ساتینا، دودی و … استفاده کنید و یا در بالکن را به صورت به صورت فریم لس سفارش دهید و موارد دیگری که هر کدام شیشه بالکنی ریلی، زیبایی خود را دارند و بسته به سلیقه شما قابل تولید است.

هر کدام از انواع درب بالکن به صورت‌های مختلفی قابل اجرا می‌باشند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

1. درب بالکن تلسکوپی

درب بالکن تلسکوپی

یکی از مدل‌های جذاب درب بالکن، مدل تلسکوپی می‌باشد که کاربرد فراوانی در جاهای مختلفی دارد. نحوه عملکرد درب تلسکوپی بالکن به این صورت است که شما با حرکت دادن یکی از پنل‌های شیشه، دیگر پنل‌ها هم حرکت می‌کنند و روی همدیگر قرار می‌گیرند.

این مدل درب بالکن تقریبا 70 درصد عرض دهانه را برای ما بازشو ایجاد می‌کند و تنها محدودیتی که دارد که این است که تنها تا پنج پنل شیشه را می‌تواند کنترل و مهار کند.

محصول مرتبط: بالکن شیشه‌ای تلسکوپی

درب تلسکوپی بالکن

 

2. درب بالکن کشویی

درب کشویی بالکن

درب بالکن کشویی یکی از متداول ترین انواع مدل درب بالکن می‌باشد که در بسیار از جاها آن را مشاهده می‌کنیم. این مدل به صورت های زیر قابل تولید و اجرا می‌باشد:

  1. تک لنگه: این مدل دارای یک لت می‌باشد و به صورت کشویی باز و بسته می‌شود.
  2. دولنگه: این مدل از درب بالکن کشویی، درای دو پنل شیشه ای می‌باشد که هم می‌تواند یک پنل ثابت و دیگری متحرک باشد و هم می‌تواند دو پنل متحرک باشند و در جهت مخالف و یا موافق یکدیگر با و بسته شوند.
  3. سه لنگه: مدل سه لنگه درب بالکن، از سه پنل شیشه تشکیل می‌شود و یک پنل از وسط به طرفین باز و بسته می‌شود.
  4. چهار لنگه: مدل چهار لنگه درب بالکن هم به این صورت است که دو لنگه در طرفین به صورت ثابت قرار می‌گیرند و دو پنل دیگر به طرفین باز و بسته می‌شوند.

استفاده از هرکدام از مدل‌های درب تراس کشویی، بسته به سلیقه و معمار محل مورد نظر دارد. همچنین شما می‌توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان آریانسب بهترین مدل را برای محل خود انتخاب کنید.

محصول مرتبط: بالکن شیشه ای کشویی

درب بالکن کشویی

 

3. درب بالکن تاشو

درب بالکن تاشو

درب تاشو بالکن، در زمانی که باز می‌شود تقریبا 90 درصد عرض دهانه را برای ما بازشو ایجاد می‌کند و به صورت کامل داخل و بیرون به یکدیگر متصل می‌کند. این مدل از درب بالکن به دو صورت قابل تولید و اجرا می‌باشد.

  1. تاشو جمع شونده
  2. تاشو لولایی

استفاده از هرکدام از این مدل‌ها بسته به سلیقه و محل مورد نظر قابل تولید است که پیشنهاد می‌شود قبل از آن حتما با کارشناسان ما در رابطه با انتخاب نوع درب تراس تاشو گفتگو داشته باشد.

محصول مرتبط: بالکن شیشه‌ای تاشو

درب تاشو بالکن

خرید درب بالکن

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره‌های 09339620339 و یا 021 – 40333959 نسبت به استعلام قیمت، سفارش و یا مشاوره رایگان اقدام نمایید. همچنین می‌توانید از طریق واتس‌اپ، تلگرام و یا روبیکا هم این مراحل را انجام دهید و نسبت به خرید درب بالکن اقدام نمایید.