تهران، نیاوران، خیابان باهنر
10 الی 18 (خارج از ساعات کاری: 09339620339)
59 39 33 40 - 021

پروژه درمانگاه خاوران

آریانسب > درمانی > پروژه درمانگاه خاوران

نظر مشتریx

نظر مشتری گرامی جناب آقای اللهیاری را در مورد محصول و خدمات ارائه شده می توانید در فیلم زیر مشاهده بفرمایید:

جزئیات پروژهx

مشتری:آقای دکتر اللهیاری
موقعیت:تهران-خاوران
سال تکمیل:1396
دسته بندی:درمانی

نمای کلی پروژهx

درمانگاه مرکزی خاوران از مراکز درمانی خیریه نسبتا با سابقه است که در منطقه 15 تهران واقع در خیابان خاوران، خ شهید عباس کاشی قرار دارد و در موقعیت جغرافیایی خود به عنوان یکی از مراکز درمانی فعال و با خدمات متنوع شناخته شده و مورد استقبال بسیاری از شهروندان است.

کار اجرا شده در این مرکز، در مجموع شامل سه درب برقی در بخش ورودی اصلی، واحد داخلی و بخش دیالیز  و همچنین شش در شیشه ای از نوع دستی دو لنگه در شش طبقه و همچنین شیشه سکوریت پیشخوان طبقات اول تا ششم این مرکز می باشد.

درب های اتوماتیک بیمارستانی اجرا شده، شامل یک درب اتوماتیک تلسکوپی سه لت در بخش ورودی و یک درب اتوماتیک اسلایدینگ چهار لت در بخش داخلی و یک درب اتوماتیک دو لت یک طرفه در بخش دیالیز می باشد.

با توجه به تردد بالا در این محیط درمانی، در تمام درب های برقی از فریم آلومینیومی فابریک و شیشه 10میل سکوریت سفید با سندبلاست ویژه و همچنین سیستم الکترونیکی ARYA با موتور دانکر آلمان استفاده شده که از نوع بسیار مرغوب با کارآیی و عمر مفید طولانی مدت می باشد. درب های سکوریت دستی از نوع شیشه 10میل برنزی و شیشه های پیشخوان طبقات از نوع 10 میل سفید سکوریت با سندبلاست ویژه و یراق استیل می باشد.

برای بازدید این درب و استعلام کارآیی و کیفیت آن می توانید بدون هماهنگی قبلی به محل مراجعه و تحقیق نمایید.