نقش شیشه دودی در بالکن شیشه ای
چکیده مطلب

شیشه سکوریت دودی در بالکن شیشه ای دو نقش اساسی را ایفا می‌کند. یک اینکه دید به داخل را کاملا از بین می‌برد و دو اینکه از عبور نور مستقیم خورشید جلوگیری می‌کند. این دو مورد برای برخی افراد بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

چرا از شیشه دودی در شیشه بالکن استفاده کنیم؟

اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده بالکن شیشه ای هستید، ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که با استفاده از شیشه در بالکن، افراد قادر به دیدن شما هستند. راه حل این مشکل، استفاده از شیشه سکوریت دودی به جای شیشه‌های دیگر می‌باشد.

شما با استفاده از شیشه دودی دید افراد به داخل را کاملا کور می‌کنید و محیطی کاملا شخصی و دلنشین برای شما ایجاد می‌شود.

مطلب مرتبط: در خرید شیشه برای شیشه بالکن به چه نکاتی باید توجه کنیم

انواع شیشه سکوریت دودی در بالکن شیشه ای

انواع شیشه دودی برای تراس

این مدل از شیشه سکوریت در انواع مختلفی تولید و اجرا می‌شوند که در ادامه آن‌ها را برای شما شرح خواهیم داد. به طور کلی، شیشه دودی در سه طیف رنگی قابل سفارش می‌باشند:

  • دودی تیره (استاندارد)
  • دودی معمولی (غیر استاندارد)
  • دودی کمرنگ (غیر استاندارد)

شما می‌توانید بسته به کاربری و سلیقه خود، طیف مورد نظر را انتخاب و برای بالکن شیشه ای استفاده کنید. ولی چهار نکته مهم در رابطه با شیشه‌های دودی غیری استاندارد وجود دارد که عبارتند از:

  1. متراژ کمی از شیشه دودی طیف غیر استاندارد در فرآیند تولید، ساخته میشود، بنابراین روی متراژ بالا قابل استفاده نمیباشد.
  2. در صورت شکستن و نیاز به تعویض شیشه شکسته، احتمال پیدا کردن رنگ دلخواه و مطابق با رنگ قبلی تقریبا غیر ممکن است.
  3. غلظت دودی شیشه ها، از لحظه تولید شیشه سفید، به تدریج کم میشود، بنابراین رنگ دودی تمام آنها نسبت به یکدیگر متفاوت است و نمیتوان یکدستی و یکپارچگی مناسب و استانداردی را در رنگ آنها مشاهده نمود.
  4. با توجه به اینکه تولید این نوع شیشه دودی مستلزم تغییر خط تولید میباشد و این اتفاق به طور معمول بین بازه 20 تا 30 روز اتفاق می افتد، لذا زمان تهیه و تولید آن طولانی تر میباشد.

بهتر است که برای سفارش شیشه دودی برای تراس، حتما با کارشناسان ما در این گفتگو داشته باشید تا بهترین و به صرفه‌ترین نوع برای شما انتخاب شود.

آیا با استفاده از شیشه دودی دید به داخل بالکن شیشه ای کاملا کور می‌شود؟

پوشاندن دید بالکن با شیشه دودی

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. شما با استفاده از شیشه دودی دید افراد را به صورت کامل به داخل می‌پوشانید و محیطی کاملا شخصی و خصوصی برای شما ایجاد می‌شود. همچنین مزایای دیگری هم برای شما دارد که می‌توان به عبور نور خورشید اشاره کرد.

مطلب مرتبط: نحوه پوشاندن دید بالکن

استفاده از شیشه بالکنی دودی، عبور نور به داخل بالکن را کاهش می‌دهد و این هم موضوعی است که برای برخی افراد بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

((امیدواریم از این مطلب استفاده لازم را برده باشید و خواندن آن را به دوستان خود نیز پیشنهاد نمایید))

آریانسب؛ تولید کننده و مجری انواع بالکن های شیشه ای با بیش از دو دهه سابقه و تجربه ارزشمند و برخورداری از تیم فنی متخصص و کارآمد، محصولات خود را با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بکارگیری لوازم اصلی و اورجینال، تولید نموده و در اختیار هموطنان عزیز در سراسر کشور با بهترین قیمت قرار می‌دهد و مفتخر است که سالهاست به پشتوانه اعتماد شما مشتریان گرانقدر، پیشتاز صنعت شیشه در کشور می‌باشد.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بالکن شیشه ای میتوانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما، و یا با استفاده از فرم ثبت سفارش در ذیل سایت سفارش خود را اعلام نمایید. در هر دو حالت فوق، با دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما، سفارش نهایی را با شما هماهنگ میکنیم و در صورت تایید، جهت ارسال و نصب در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد شد.